Badminton toernooi voor basisscholen Groep 6

Op vrijdag 20 oktober deden afvaardigingen van diverse basisscholen in Zeewolde mee aan een badmintontoernooi in sporthal het Baken. Op uitnodiging van de buurtsport coaches In Zeewolde organiseerde Badminton Club Zeewally het toernooi.

Het toernooi kende een eenvoudig opzet mede omdat logischerwijze lang niet alle leerlingen van groep 6 veel ervaring hadden met de fijne kneepjes van de badmintonsport. De nadruk lag dan ook vooral op het plezier in het badmintonnen en niet op het wedstrijdelement. Geholpen door de begeleiders van BC Zeewally (Julia, Agneta, Hennie, Mylou, Volker, Jaap en Piet) en door het enthousiasme van de deelnemers, verbeterde hun spel al snel.

De aanloop en start van het toernooi hadden enkele organisatie problemen maar die waren snel overwonnen. Na de warmingup onder leiding van Julia werd er in 6 poules, gespeeld waarbij polsbandjes en veldnummers de indeling bepaalden. Tijdens de pauze kregen de kinderen een frisdrankje van BC Zeewally aangeboden en kregen ze te horen dat ze de polsbandjes mochten behouden. Vervolgens werd er fanatiek doorgespeeld onder toeziende ogen van vele ouders en bekenden op de tribune.

Nadat iedereen 4 wedstrijdjes had gespeeld, werden de uitslagen geteld en waren de poulewinnaars bekend. Voorzitter Piet feliciteerde de winnaars met een heuse medaille. Alle deelnemers kregen een compliment voor hun inzet en kregen nog een presentje van BC Zeewally aangeboden. Onder dankzegging aan de vrijwilligers van BC Zeewally keerde iedereen tevreden huiswaarts.

Geef een reactie